176 MANGROVE MANOR DR, APOLLO BEACH

LN — LIEN Hillsborough County Filed 2026-05-01 Fresh

KB Estimated Market Value

Medium Confidence
Estimated Value
$435,200
Price / SqFt
$187/sf
Comparable Sales
48
Confidence Score
70/100
County appraiser just value: $356,666 (+22.0% vs our estimate)