806 HYMON CIR, BUNNELL

JUD — JUDGMENT Flagler County Filed 2026-05-04 Fresh

KB Estimated Market Value

Low Confidence
Estimated Value
$184,700
Price / SqFt
$147/sf
Comparable Sales
38
Confidence Score
45/100
County appraiser just value: $97,753 (+88.9% vs our estimate)